Časté otázky! Co s sebou na bazén?

Jak si objednat individuální lekci?

Napiš na email: info@trenerplavanipraha.cz a domluvíme se!

Jak se přihlásit na skupinové lekce?

Podívej se do rezervačního systému, kde najdeš všech 5 bazénů, kde plaveme a mrkni se na rozvrh a rozdělení dle plavecké úrovně. Poté se registruj a můžeš se přihlásit na lekci – buď jednotlivou, nebo na celý kurz.

Co s sebou vzít na bazén?

Plavky, plavecké brýle, plaveckou čepici/vlasy do culíku, ručník, přezůvky do sprchy, ručník. S trenérem/trenérkou se potkáš uvnitř přímo na bazénu.

Jdu poprvé na individuální lekci!

Zaplatíš si vstup na recepci bazénu. S trenérem/trenérkou se potkáš uvnitř přímo na bazénu v domluvenou hodinu. Trenér/ka má na sobě tričko Shut up and swim (černé/modré), po lekci se rovnou domluvíš na další trénink!

Jdu poprvé na skupinovou lekci!

Na těchto bazénech – Ymca, Olšanka, Tyršův dům, Výstaviště – řekneš na recepci, že jdeš na plavání na Shut up and swim a nebudeš platit vstup do bazénu. Na bazénu dostaneš od trenéra/trenérky kartičku Shut up and swim, kterou se budeš prokazovat při vstupu do bazénů.

bazén Šutka – sejdeš se s trenérem/trenérkou před hlavní pokladnou – rozdá ti čipové hodinky, které po lekci vrátíš – slouží k projití turniketu

 

Od trenéra/trenérky dostaneš vstupní kartičku – Shut up and swim, která tě opravňuje ke vstupu na skupinové lekce i na ostatní bazény (kromě Šutky), kde si můžeš dělat náhrady

Storno individuální lekce!

Individuální lekce můžeš bezplatně stornovat 24h předem – přímo sms trenérovi/trenérce či email: info@trenerplavanipraha.cz, pokud stornuješ později, lekce ti bez náhrady propadá

Storno skupinové lekce!

Skupinovou lekci můžeš stornovat (dá se ti to do náhrady) nejpozději 24h předem v rezervačním systému  Náhrady skupinových lekcí musíš vychodit do konce kurzu.

Uplatnění náhrad u skupinových lekcí

Náhrady můžeš využít na všechny bazény, kde plaveme (Ymca, Olšanka, Šutka, Tyršův dům a Výstaviště) – ve své zvolené úrovni (Begginer I, II, Intermediate I, II, a Master I, II) a +- kategorii.

Platba za individuální lekci!

Platba se zasílá vždy předem před lekcí na bú 2502026787/2010. Můžeš si buď předplatit více lekcí a ty se budou odečítat, nebo posílat platbu vždy před lekcí

 

 

Zpět

Kontaktujte nás

    Slevy

    Chceš se naučit správně běhat?
    Kontaktuj našeho partnera

    Sleva pro klienty na nákup plaveckých potřeb v obchodě