Kontakt

Shut up and swim, zs

info@trenerplavanipraha.cz 

+ 420 607 867 212

 

 

 

 

 

Členové týmu Shut up and swim!

Mgr. Jakub Kulhánek 

 

 

 

 

 

Zakladetel plavecké školy Shut up and swim! Nemusíš lámat rekordy za měsíc, protože pohyb je radost. Tak se raduj celý život! Tuhle radost ve svých klientech rozvíjím systematicky již více jak 10 let v bazénu i ve fitku.  Jsem zakladatelem plaveckého spolku Shut up and swim, který sdružuje plavce i neplavce všech úrovní a věku. Jsem absolvent Pedagogické fakulty oboru TVS-ZSV. Moje pedagogická praxe mi dokonale pomohla trénink nejenom erudovaně vést, ale i stanovit jeho samotný obsah tréninku. Kombinace plavání a fitness tvému tělu dodá jak na duchu, tak i na mysli. Znáš nějaký jiný sport, který můžeš dělat vleže?


Mgr. Lenka Chlubnová

 

 

 

 

Trenérka plavání od roku 1995, více než 20-ti letá praxe s trénováním plavání jak dětí tak dospělých.


Bára Bayerová

 

 

 

 

 

Trenérka plavání. Od šesti let se věnuje závodně plavání s ploutvemi. Mezi její největší úspěchy pak patří titul mistryně republiky, vítězka Českého poháru v dálkovém plavání s ploutvemi a medaile ze světových pohárů. Tento sport se stal součástí jejího života, stejně jako klasické plavání.


Bc. Marek Kafka

 

 

 

 

Trenér plavání od roku 2016. Student posledního ročníku Masarykovy univerzity. Doposud absolvoval několik triatlonových a plaveckých závodů, takže se svými zkušenostmi dokáže pomoci s přípravou na závody.  Při svých trénincích se soustředí na správnou techniku všech plaveckých způsobů, zlepšení pocitu z vody a zvýšení kondice u všech věkových kategorií dětí i dospělých.


Mgr. Sáša Živná

Absolventka FTVS, dlouholetá trenérka plavání a ploutvoveho plavání. Účastnice VŠ univerziád v plavání s monoploutvi.
V bazénu už je tak dost vody, tak přestaň brečet a plav!

 


 

Bc. Caroline Fischl-Prosslinerová

 

Trenérka plavání od roku 2009. Od mala se věnuje závodnímu plavání až se dostala k modernímu pětiboji.  Vystudovaná bakalářka na fakultě tělesné výchovy a sportu se zaměřením na plavecké specializace. Nejvíce ji baví pozorovat, jak se klienti pod jejím vedením zlepšují.

 


Je plavání součástí tvého života a baví tě práce s lidmi?
Tak jsi ten pravý/pravá 🙂

Pokud se chceš stát součástí našeho týmu, pošli nám svůj životopis a pár vět o sobě na email: info@trenerplavanipraha.cz