Plavání pro děti

Od 14.9. nabízíme ve Sportcentru Ymca!

Plavání pro děti – pro neplavce to jsou 30 minutové lekce od 15 -15.30h či od 15.30h -16h – v tyto dny – pondělky, středy a čtvrtky.
Cena je 200Kč/lekce. Případně lekce 60 minutové – cena je 350kč/lekce. Lekce si je možné nahradit v rámci semestru v Ymce – v ty dny pondělí, středa a čtvrtek (září až leden – neplaveme o státních svátcích a vánočních prázdninách)

Plavání pro děti plavce – lekce 60 minutové – ty jsou také pondělky, středy a čtvrtky od 15h -16h. Cena je 350kč/lekce. Lekce si je možné nahradit v rámci semestru v Ymce – v ty dny pondělí, středa a čtvrtek (září až leden – neplaveme o státních svátcích a vánočních prázdninách)

A ve středy a čtvrtky je plavání dětí i rodičů – máme rezervovaný celý bazén – tedy 3 plavecké dráhy – můžou plavat rodiče i sourozenci – každý ve své dráze s trenérem, dle své úrovně.

Informace jsou v rezervačním systému – odkaz zde, kam je potřeba se registrovat https://trenerplavanipraha.isportsystem.cz/

Sourozenecké slevy při koupi kurzu!

 

V létě 2021 budeme mít příměstské tábory!

Nemáš plány pro děti na celé prázdniny? Nezoufej a přihlaš je na příměstský tábor k nám! V lednu 2021 budeme mít nové termíny!

Tábor je zaměřený na plavání a rozvoj pohybových schopností! Děti se zdokonalý v plavání, získají jistotu ve vodě, vyzkouší si záchranu tonoucího a pobaví se v kolektivu! Odpolední program zahrnuje i rozvoj pohybové aktivity v tělocvičně.

Proč se přidat na plavecký tábor? Protože je to intenzivnější!

Na kempu teprve poznáš, co je to zábava!

Plavecký tábor je určen pro děti od 5 do 14 let! Podlu počtu dětí, pod vedením  2-3 kvalifikovaných trenérů.

Rezervuj

S sebou: plavky (nejlépe 2ks), plavecká čepice, plavecké brýle, ručník, sprchový gel, sportovní boty vhodné do tělocvičny, oblečení na cvičení do tělocvičny, pití, odpolední svačina

Minimální počet přihlášených 14 dětí!

Adresa bazénu: Sportcentrum Ymca, Na Poříčí 12, Praha 1

 

Kontaktujte nás

Slevy

Chceš se naučit správně běhat?
Kontaktuj našeho partnera

Chceš mít své daně v pořádku? Doporučujeme naší účetní   Účetnictví BTW

Sleva pro klienty na nákup plaveckých potřeb v obchodě

Sleva pro klienty na nákup plaveckých potřeb v obchodě