Reference

Musím pochválit super přístup a profesionalitu trenérky Naďi. Už na první hodině jsem zaznamenal zlepšení.

Martin 10/2019

I would like here to express my gratitude and high level of satisfaction related to Bara’s services.
She is the best swimming teacher I could ever wish for.
She is ambitious, shows great support, very into details, checking every move I do into the water, patient /and always in good mood.
It is as really a pleasure and a winning experience for me to be working with Bara. Thank you!!!

Stefanie (08/2019)

Můžu jen doporučit. I někdo s těžkým zadkem jako já, se naučil být víc nad hladinou než pod 🙂

André Reinders (09/2019)

Profesionální přístup, skvělé individuálně koncipované tréninky a konečně můžu říct, že plavu kraul!

 

Ondřej (9/2018)

Hľadala som trénera plávania kvôli talentovym skúškam na vysokú školu. Som veľmi rada, že som si spomedzi trénerov vybrala práve Jakuba, ktorý ma najskôr na hodinách trpezlivo naučil techniku od základov a neskôr mi pomohol s tým,aby som bola čo najrýchlejšia.  Preto jeho tréningy odporúčam aj všetkým ktorý sa chystajú na podobne skúšky . Jeho prístup je super.

Lucia (11/2017)

Plavecký kemp byl skvělá akce určená pro všechny úrovně plavců. Užila jsem si akční sobotu jako už dávno ne, naplavala tolik jako nikdy ne a zjistila že nemám loket, který jsem dosud ani nepostrádala. Příště ho můžu zkusit hledat. Je dobrý někam jít a pořád se zlepšovat, třeba až do sta. Už se těším na další kempy. Tenhle utekl strašně rychle.

Ivana (02/2018)

Jakube, chci Vám poděkovat za skvělé vedení hodin plavání, na které se moje dcera vždycky těší. Školou povinný plavecký výcvik zahájila s tím, že uměla bojácně plavat a hlavně nesnesla (v 9ti letech) ani kapku vody na obličej, potopení se pro ni byla hororová noční můra. Díky Vašemu přístupu a zábavné formě výuky se vše změnilo. Dnes, po 3 měsících plavání s Vámi (1 hodinu týdně) skáče z můstku do vody!! Tisíceré díky!!!!

Nick (06/2018)

Jakub je profík, který ví co dělá. Nikdy bych si nepomyslela, že dokážu plavat hodinu v kuse Tréning je veliká zábava a já už se moc těším na progres!

Tereza (8/2018)

I am a student of Jakub’s, focusing on improving my breast stroke technique, and learning free style swimming for the first time. I am very glad I started my lessons with Jakub. At first I was so bad with free style and couldn’t swim even 25m correctly, without swallowing a lot of pool water :-). After just a few lessons with Jakub, I now have better control over my breathing, head and arms movement synchronization, and I can swim longer distances without feeling that I’m out of breath. He provided me with good guidance after each lap, and took videos of my swimming so I can learn and improve. He also offers very flexible lessons times, that fit with my work schedule. I am certain I will continue learning with Jakub for the foreseeable future.

William (10/2018)

Nejlepší trenér, který si na nic nehraje a opravdu se vám věnuje!

Štěpán (10/2018)

Kuba mě připravil na přijímačky na vysokou školu, které jsem díky němu dal 🙂 trvalo to jen pár týdnů a to jsem přišel a uměl plavat jen prsa alá paní radní 😀 takže maximálně doporučuji!

David (01/2019)

Jakube, skvělá videa a perfektně jste to u obou stylů shrnul. Budeme je šířit dál. Hledají se dost obtížně. Děkujeme, že jste nám o nich řekl. Hezký den a zdar Shut up and swim!

Eva a Hela a kluci (09/2019)
Více >

Trenéři

Shut up and swim plavecká škola

Plavecká škola Shut up and swim funguje pod vedením hlavního trenéra Jakuba již 5 let. Za tu dobu jsme naučili a zdokonalili více než 300 plavců. Fungujeme na 7 bazénech a specializujeme se na plavání pro dospělé od úplných neplavců až k triatlonistům, kteří potřebují vyladit techniku a zrychlit.

Nyní nabízíme na 7 bazénech v Praze (Ymca, Olšanka, Podolí, Slávie, Tyršův dům, Výstaviště a Šutka) cca 40 lekcí týdně pro 6 úrovní Begginer I, II, Intermediate I, II a Master I a II. Nyní u nás pravidelně plave ve skupinách více než 160 plavců!

Mgr. Jakub Kulhánek

Zakladetel plavecké školy Shut up and swim! Nemusíš lámat rekordy za měsíc, protože pohyb je radost. Tak se raduj celý život! Tuhle radost ve svých klientech rozvíjím systematicky již více jak 10 let v bazénu i ve fitku. Jsem zakladatelem plaveckého spolku Shut up and swim, který sdružuje plavce i neplavce všech úrovní a věku. Jsem absolvent Pedagogické fakulty oboru TVS-ZSV. Moje pedagogická praxe mi dokonale pomohla trénink nejenom erudovaně vést, ale i stanovit jeho samotný obsah. Kombinace plavání a fitness tvému tělu dodá jak na duchu, tak i na mysli. Znáš nějaký jiný sport, který můžeš dělat vleže?

Bára Bayerová

Trenérka plavání. Od šesti let se věnuje závodně plavání s ploutvemi. Tento sport se stal součástí jejího života, stejně jako klasické plavání. Mezi největší úspěchy pak patří titul mistryně republiky, vítězka Českého poháru v dálkovém plavání s ploutvemi a medaile ze světových pohárů. Pokud si chcete vyzkoušet plavat větší část tréninku s ploutvemi, nebo nemáte nápady, jak zpestřit váš klasický trénink, pojďte zkusit hodiny k nám!

Mgr. Sáša Živná

Absolventka FTVS, dlouholetá trenérka plavání a ploutvoveho plavání. Účastnice VŠ univerziád v plavání s monoploutvi.
V bazénu už je tak dost vody, tak přestaň brečet a plav!

Bc. Daniel Jordán

K plavání se dostal v osmnácti letech prostřednictvím triatlonu, kdy  k tréninku cyklistiky a běhu přidal i plavání. Jako slabší plavec si musel projít celým procesem učení všech plaveckých způsobů, aby se lépe vypořádal s plaveckou částí v triatlonových závodech. Nyní už plaveckou část nepovažuji jako svou slabinu. V roce 2019 absolvoval bakalářské studium na FTVS s trenérskou specializací na triatlon a vytrvalostní víceboje. Nyní na fakultě pokračuje v navazujícím magisterském studiu.

Tereza Oblouková

Trenerka plavání. Více než 12 let závodně plavala, účastnila se mistrovství republiky a Her I.,II. letní olympiády dětí a mládeže . V současné době tyto zkušenosti ráda předává dál, dětem i dospělým. A to jak začátečníkům, tak i pokročilejším plavcům, kteří by rádi zvyšovali svoji výkonnost.

Je plavání součástí tvého života a baví tě práce s lidmi?
Tak jsi ten pravý/pravá!

Pokud se chceš stát součástí našeho týmu, pošli nám svůj životopis a pár vět o sobě na email: info@trenerplavanipraha.cz

Média

Bezhladověni.cz

Mgr. Jakub Kulhánek: Plavání je při nadváze ideální aerobní aktivitou

Seznamzprávy.cz

Víkendový rozhovor: Varovné případy z posledních dnů, čeští plavci se přeceňují. Proč se muži topí častěji? A jak plavat v moři?

Proženy.cz

Naučte se plavat kraul! Ukážeme vám, jak na to!

Proženy.cz

Naučte se plavat prsa! Ukážeme vám, jak na to!

Proženy.cz

Recept na pevný zadek a krásně tvarované nohy? Jděte do bazénu!

Proženy.cz

Hubnutí plaváním: Mýty a fakta

Kontaktujte nás

Slevy

Chceš se naučit správně běhat?
Kontaktuj našeho partnera

Sleva pro klienty na nákup plaveckých potřeb v obchodě

Sleva pro klienty na nákup plaveckých potřeb v obchodě