Reference

Pravidelné tréninky s trenéry Shut Up & Swim doporučuji všem, kdo se chtějí (konečně) naučit správně plavat. Stejně jako většina hobby plavců jsem začínal plavat sám, nikam jsem se ale neposouval a uplavat kraulem více než 50 m vkuse pro mě bylo poměrně namáhavé. Na podzim 2019 jsem se rozhodl dát svým tréninkům řád. Plavecká škola Shut Up & Swim byla náhodná, ale výborná volba – již po několika lekcích jsem cítil, že odborně vedený trénink je výrazně lepší než cesta samouka a plavání se tak rychle stalo velmi příjemnou součástí mého života. S trenéry Shut Up & Swim pravidelně trénuji minimálně 2 x týdně, osvojil jsem si všechny plavecké styly a hlavně mám velkou radost, že se stále zlepšuji😊

Pavel

Pavel 2/2023

I have finally learned the front crawl thanks to Jakub and his swimmimg lessons. I would certainly recommend if you wish to learn a new swimming stroke or improve your current one.

Tatiana 3/2023

I am attending private lessons and after a short period of time, I was able to learn 2 new swim styles. Now we are working on technique and conditioning. Hope to be able to do my firs triathlon soon 😊 and I love the personalized swim caps !

Lucie 3/2023

Super škola plavání. Po hodně letech mě opět začao bavit plavání.

Martin 10/2022

Úžasná škola plavání. Bojovala jsem s velkým strachem z vody a díky Danovi, který na mě nikdy netlačil a vždycky mi dal dostatek času, jsem se už na druhé lekci natáhla na vodu a přeplavala na druhý konec bazénu. V současné době se těším na každou lekci. Ve skupině je vždy fajn atmosféra, stránky i reservační systém jsou přehledné a celé vedení školy je velmi vstřícné. Účastnit se kurzu bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí, protože to že se naučíte plavat, vám už nikdo nevezme!

Veronika 1/2023

S Jakubem plavu s přestávkami už několik let. Vyzkoušela jsem individuální tréninky i skupinové lekce. Za tu dobu jsem se hodně posunula, ale pořád je kam se zlepšovat. Letos chci pokořit motýlka. Líbí se mi, že Jakub respektuje individuální potřeby i sportovní dispozice plavců, jeho pokyny dokážu snadno plnit a díky tomu mám pokaždé pocit, že jsem se trochu zlepšila. Vyhovují mi menší skupiny plavců, možnost nahrazovat hodiny i u jiných trenérů a moc mě bavilo plavání v létě v Podolí. Pokud máte z vody strach nebo chcete konečně začít pořádně plavat, je Shut up and swim určitě dobrá volba.

Klára 1/2023
Chtěla bych poděkovat trenérovi Matějovi za skvěle vedené hodiny plavání. Máme se synem společné lekce a jsme začátečníci. Matěj vše srozumitelně vysvětlí, je profesionální a má velkou trpělivost. Vřele ho doporučujeme!
Liudmyla 7/2023

Dnešní první lekce s Danielem proběhla nad má očekávání.Vše probíhalo v pořádku a hladce.Daniel je trpělivý a vždy dobře vysvětlil co mám dělat.

Veronika 5/2023

Mám s Shut up and swim! jen ty nejlepší zkušenosti. Chodím s trenérem plavat už skoro 2,5 roku a pořád je na čem pracovat. Tréninky jsou zábavné a motivační. A to jak indivituální tak i ty skupinové. Určitě mohu vřele doporučit všem, kdo se chtějí zdokonalit ve svých plaveckých dovednostech, a kdo hledá opravdu kvalitní výuku plavání v Praze.

Jakub 4/2023

Chodím 2 rok a jsem opravdu spokojená s přístupem,trenéři věnují Vám čas,pamatuji si jak se jmenujete a je vidět že jim na vašem zlepšování záleží. Sašo a Báro,jste nejlepší)

Můžete plavat na několika bazénech v Praze a vždycky rezervovat ten termín, který Vám se hodí.

Светлана Богданова 4/2022

Současně jsem Vám chtěla velice poděkovat za výběr lektroky Nikol. Dcerka je z výuky velice nadšená a těší se na další hodinu.

Andrea 4/2023

Musím pochválit super přístup a profesionalitu trenérky Naďi. Už na první hodině jsem zaznamenal zlepšení.

Martin 10/2019

Trenérka Jolana: milá, empatická, povzbuzující 🙂 Těším se na další lekci. Už dýchám do vody!

 

Steve 7/2023

V Jakubových kurzech plavu od února, za tu dobu jsem kromě něho potkala i několik jeho dalších trenérů. Všichni jsou fajn. Oceňuji individuální přístup, který je pravidlem i na skupinových lekcích a jemný, ale vytrvalý tlak na zlepšení. Doporučuji všem bez ohledu na věk nebo plaveckou pokročilost.

Dagmar 7/2023

Před rokem jsem začala jako úplný kraulový neplavec, nepříliš nadšený nořič hlavy do vody a znalec maximálně motýlů na louce. Po roce plavu jak kraula tak i polohovku. Takže velké díky! Moc mne to s vámi baví! 😊

Velké díky patří zejména Danovi. Tréninky s ním jsou pestré, zábavné, probíhající v pohodové a podporující atmosféře. Zároveň nám neustále a různou měrou nápadně i nenápadně předkládá další a další výzvy… a posouvá jak naše hranice tak i možnosti. 😊 Určitě moc doporučuji. Plavání s ním je radost! (a výsledky jsou vidět 😊). Díky! Jitka 6/2024

Jitka 6/2024

Lekce plavání byly pro mě těžké, ve smyslu snášení vody (neplavec do roku 2023). Rád bych, ale poslal díky i touto formou Vám za organizaci a speciálně Radimovi za jeho skvělé vedení tréninků, cvičení a zpětnou vazbu kterou nám dal. To, že jsem se spad k němu do Beginner II. beru jako mimořádně šťastnou volbu. Zlepšení je opravdu znát a budeme věřit v pokračování na podzim, případně individuálně. Marek 6/2024

Marek 6/2024

I would like here to express my gratitude and high level of satisfaction related to Bara’s services.
She is the best swimming teacher I could ever wish for.
She is ambitious, shows great support, very into details, checking every move I do into the water, patient /and always in good mood.
It is as really a pleasure and a winning experience for me to be working with Bara. Thank you!!!

Stefanie (08/2019)

Můžu jen doporučit. I někdo s těžkým zadkem jako já, se naučil být víc nad hladinou než pod 🙂

André Reinders (09/2019)

Profesionální přístup, skvělé individuálně koncipované tréninky a konečně můžu říct, že plavu kraul!

 

Ondřej (9/2018)

Hľadala som trénera plávania kvôli talentovym skúškam na vysokú školu. Som veľmi rada, že som si spomedzi trénerov vybrala práve Jakuba, ktorý ma najskôr na hodinách trpezlivo naučil techniku od základov a neskôr mi pomohol s tým,aby som bola čo najrýchlejšia.  Preto jeho tréningy odporúčam aj všetkým ktorý sa chystajú na podobne skúšky . Jeho prístup je super.

Lucia (11/2017)

Plavecký kemp byl skvělá akce určená pro všechny úrovně plavců. Užila jsem si akční sobotu jako už dávno ne, naplavala tolik jako nikdy ne a zjistila že nemám loket, který jsem dosud ani nepostrádala. Příště ho můžu zkusit hledat. Je dobrý někam jít a pořád se zlepšovat, třeba až do sta. Už se těším na další kempy. Tenhle utekl strašně rychle.

Ivana (02/2018)

Jakube, chci Vám poděkovat za skvělé vedení hodin plavání, na které se moje dcera vždycky těší. Školou povinný plavecký výcvik zahájila s tím, že uměla bojácně plavat a hlavně nesnesla (v 9ti letech) ani kapku vody na obličej, potopení se pro ni byla hororová noční můra. Díky Vašemu přístupu a zábavné formě výuky se vše změnilo. Dnes, po 3 měsících plavání s Vámi (1 hodinu týdně) skáče z můstku do vody!! Tisíceré díky!!!!

Nick (06/2018)

Jakub je profík, který ví co dělá. Nikdy bych si nepomyslela, že dokážu plavat hodinu v kuse Tréning je veliká zábava a já už se moc těším na progres!

Tereza (8/2018)

I am a student of Jakub’s, focusing on improving my breast stroke technique, and learning free style swimming for the first time. I am very glad I started my lessons with Jakub. At first I was so bad with free style and couldn’t swim even 25m correctly, without swallowing a lot of pool water :-). After just a few lessons with Jakub, I now have better control over my breathing, head and arms movement synchronization, and I can swim longer distances without feeling that I’m out of breath. He provided me with good guidance after each lap, and took videos of my swimming so I can learn and improve. He also offers very flexible lessons times, that fit with my work schedule. I am certain I will continue learning with Jakub for the foreseeable future.

William (10/2018)

Nejlepší trenér, který si na nic nehraje a opravdu se vám věnuje!

Štěpán (10/2018)

Kuba mě připravil na přijímačky na vysokou školu, které jsem díky němu dal 🙂 trvalo to jen pár týdnů a to jsem přišel a uměl plavat jen prsa alá paní radní 😀 takže maximálně doporučuji!

David (01/2019)

Jakube, skvělá videa a perfektně jste to u obou stylů shrnul. Budeme je šířit dál. Hledají se dost obtížně. Děkujeme, že jste nám o nich řekl. Hezký den a zdar Shut up and swim!

Eva a Hela a kluci (09/2019)
Více >

Trenéři

Shut up and swim

Plavecká škola Shut up and swim funguje pod vedením hlavního trenéra Jakuba již od roku 2017. Za tu dobu jsme naučili a zdokonalili více než 3.000 plavců. Fungujeme na 7 bazénech a specializujeme se na plavání pro děti, dospělé a seniory  od úplných neplavců až k triatlonistům, kteří potřebují vyladit techniku a zrychlit.

Nyní nabízíme na 7 bazénech v Praze (Ymca, Olšanka, Podolí, Axa, Tyršův dům, Výstaviště a Šutka) cca 60 lekcí týdně pro 6 úrovní Begginer I, II, Intermediate I, II a Master I a II. Nyní u nás pravidelně plave ve skupinách více než 300 plavců!

Mgr. Jakub Kulhánek

Zakladatel plavecké školy Shut up and swim! Nemusíš lámat rekordy za měsíc, protože pohyb je radost. Tak se raduj celý život! Tuhle radost ve svých klientech rozvíjím systematicky již více jak 14 let v bazénu i ve fitku. Jsem zakladatelem plaveckého spolku Shut up and swim, který sdružuje plavce i neplavce všech úrovní a věku. Jsem absolvent Pedagogické fakulty oboru TVS-ZSV. Moje pedagogická praxe mi dokonale pomohla trénink nejenom erudovaně vést, ale i stanovit jeho samotný obsah. Kombinace plavání a fitness tvému tělu dodá jak na duchu, tak i na mysli. Znáš nějaký jiný sport, který můžeš dělat vleže?

Mgr. Sáša Živná

Absolventka FTVS, dlouholetá trenérka plavání a ploutvoveho plavání. Účastnice VŠ univerziád v plavání s monoploutvi.
V bazénu už je tak dost vody, tak přestaň brečet a plav!

Mgr. Daniel Jordán

K plavání se dostal v osmnácti letech prostřednictvím triatlonu, kdy k tréninku cyklistiky a běhu přidal i plavání. Jako slabší plavec si musel projít celým procesem učení všech plaveckých způsobů, aby se lépe vypořádal s plaveckou částí v triatlonových závodech. V roce 2021 dokončil studium na FTVS se specializací na triatlon a vytrvalostní víceboje. Dnes je držitelem trenérské licence I. třídy v triatlonu a pomáhá i ostatním s plaveckým a triatlonovým tréninkem.

Mgr. Nikol Kozlíková

Svou lásku k plavání objevila v osmnácti letech, aniž bych měla předtím plaveckou minulost. Svou techniku trénovala až tak, že se dostala do univerzitního triatlonového klubu, ze kterého se vydala čistě plaveckou cestou, kde reprezentovala Univerzitu pouze v plavání. Niky vystudovala učitelství tělesné výchovy a biologie ve své rodné zemi na Slovensku. ”Plave“ s dětmi od tří let až po dospělé a seniory již pátý rok. Plavala v různých částech světa s různými typy a národnostmi svých klientů, ze kterých získala obrovské zkušenosti. Nyní pracuje a trénovaní plávaní jí tak baví, že si ráda najde čas i v jejím nabitém programu.

Tereza Schön

Plavání se věnuji od dětství, závodně jsem plavala více než 12 let a později se věnovala i zimnímu plavání. Dnes bych ráda předávala tyto zkušenosti dál a třeba tě i motivovala k lepším výkonům

Kateřina Čechová

Plavání se věnuji od dětství a nepamatuji si čas, kdy jsem plavat neuměla. Díky kvalitní přípravě trenérů a nadšení pro tento sport ovládám všechny plavecké způsoby a rozhodla jsem se tomuto koníčku věnovat i profesně. K trénování jsem se dostala proto, abych pomáhala plavcům i neplavcům plavat lépe. Plavání je totiž pro každého, nehledě na věk.

Štěpán Korecký

Co si pamatuji, tak jsem byl ve vodě jako doma. Na prvním stupni základní školy jsem plaval závodně za Slavii. K plavání jsem se pak vrátil v roce 2016, když jsem začínal s triatlonem, kterému se nyní věnuji vrcholově. Kromě instruktorství pracuji jako servisní mechanik kol a lyží.

Matěj Vik

V bazénu jsem od malička a přestože jsem zkoušel i další sporty, k plavání jsem se vždy vrátil. Od plaveckých kurzů jsem se dostal až k závodnímu plavání a účasti na mistrovstvích ČR. Nyní jsem studentem 2. ročníku FTVS oboru tělesná výchova a sport.

Karolína Kulifajová

Jsem vystudovaný andragog, ale živím se jako učitelka SŠ. Práce s lidmi mě neskutečně baví, stejně jako plavání a lyžování. Na základní škole jsem plavala závodně za TJ Bohemians Praha, od té doby se věnuju plavání pouze zájmově, ale intenzivně. Jsem plaveckým trenérem III. třídy a instruktorem lyžování. Plavání je moje láska na celý život, tak snad se mi podaří tohle nadšení šířit dál!

Emma Juráková

Plavání byl můj první sport, který jsem dělala. Díky oběma rodičům, kteří zamlada také plavali jsem začala plavat již od 5 ti let. Postup času jsem měla i ostatní sportovní koníčky, ale žádný z nich bych nepovažovala za tak regenerující. Na plavání mám ráda možnost se neustále zdokonalovat a zároveň se bavit. Myslím, že by tento pocit mělo začít více lidí, proto jsem si udělala kurz učitele plavání, abych mohla sdílet své zkušenosti.

Radim Vaněk

Pocházím z plavecké rodiny, takže jsem se od mala potápěl ve vodě. Od svých 7 let do 14 let jsem závodně plaval, ale pak přišla puberta a já se chtěl věnovat i jiným věcem. Ve 24 letech jsem se díky škole a rodině vrátil k plavání, ale už jako trenér a trenérská činnost mě naprosto pohltila. Baví mě pomáhat lidem zlepšovat jejich techniku plavání a zvyšovat jejich tělesnou kondici.

Denisa Binderova

Mým prvním sportem v dětství bylo plavání, u kterého jsem zůstala dodnes. Postupem času jsem začala trénovat děti v Sokole a trenérství plavání následovalo záhy. Studuji Fyzioterapii na FTVS a baví mě spojovat školu a vodu dohromady – podle mě k sobě totiž neodmyslitelně patří. Ve volném čase se věnuji sportu s autisty a lidmi se zrakovým postižením, v zimě pak jezdím na hory učit lyžování.

 

Fiorenza Amerighi
Ráda plavu již od malička a nyní v dospělosti jsem se rozhodla tomu věnovat naplno a rozhodla jsem se svou radost předávat druhým. Aktuálně studuji dva obory na FTVS a pevně doufám, že budu moci pomáhat slabším plavcům nebo neplavcům při překonávání překážek v plavání nebo strachu z vody.
Zároveň je důležité abychom i přesto že učíme,  nadále rozvíjeli své dovednosti a udržovali pravidelnost vlastního zdokonalování. Je vždy výhodou jít klientům příkladem.

Je plavání součástí tvého života a baví tě práce s lidmi?
Tak jsi ten pravý/pravá!

Pokud se chceš stát součástí našeho týmu, pošli nám svůj životopis a pár vět o sobě na email info@trenerplavanipraha.cz

Média

Bezhladověni.cz

Mgr. Jakub Kulhánek: Plavání je při nadváze ideální aerobní aktivitou

Seznamzprávy.cz

Víkendový rozhovor: Varovné případy z posledních dnů, čeští plavci se přeceňují. Proč se muži topí častěji? A jak plavat v moři?

Proženy.cz

Naučte se plavat kraul! Ukážeme vám, jak na to!

Proženy.cz

Naučte se plavat prsa! Ukážeme vám, jak na to!

Proženy.cz

Recept na pevný zadek a krásně tvarované nohy? Jděte do bazénu!

Proženy.cz

Hubnutí plaváním: Mýty a fakta

Kontaktujte nás

    Slevy

    Sleva pro klienty na nákup plaveckých potřeb v obchodě

    Chceš se naučit správně běhat?
    Kontaktuj našeho partnera