Tréninky pro
plavce neplavce skupiny

Individual plavání

I’m a solo carp

The price of 1 individual lesson is 1.100 CZK and the lesson lasts 50 minutes.

Entrance to the pool is paid by the client himself, not included in the price of the lesson. Individual lesson for 2 persons is 1.400 CZK, for more persons price on request info@trenerplavanipraha.cz

Více >

Rezervace
Groups plavání

Swim in a flock

 • Skupinové lekce od 490Kč/lekce
 • Max. 7 plavců v rezervované dráze
 • Plaveme na 7 bazénech
  • Sportcentrum YMCA
  • Bazén AXA
  • Bazén Olšanka
  • Bazén Podolí
  • Aquacentrum Šutka
  • Bazén Tyršův dům
  • Bazén Výstaviště
 • Přidej se KDYKOLIV a registruj se ZDE
Více >

Rezervace
Uncategorized

Swimming for seniors

We offer swimming for seniors at the Sportcentrum Ymca pool.   A total of 4 times a week. Tuesdays: 9.00 – 9.45 and 9.45 – 10.30 Thursdays: 10.30 – 11.15 and 11.15 – 12.00 Email info@trenerplavanipraha.cz for more information

Více
Uncategorized

Swimming camps for kids 2023 and Swimming for adults Podolí 50m

Swimming camps for kids 2023  24 – 28.7. 20237 – 11.8. 2023 14 – 18.8. 2023 21 – 26.8. 2023 Price 5.500Kč/child Login:  https://trenerplavanipraha.isportsystem.cz/   From July 3, 2023, we swim in the 50m outdoor pool in Podolí at the following times: Monday 7:00 – 8:00 Wednesday 19:00 – 20:00 Friday 7:00 – 8:00 More […]

Více
Uncategorized

Gift voucher that will please you

Are you looking for an original for a birthday, holiday or anniversary? We already made it up for you! Buy a voucher for solo carp or for swimming in a flock! Order at info@trenerplavanipraha.cz

Více
News

Influx of news

New dates for children’s camps coming soon – in February 2023! New dates for adult camps coming soon in February 2023!

Více

Reference

I have finally learned the front crawl thanks to Jakub and his swimmimg lessons. I would certainly recommend if you wish to learn a new swimming stroke or improve your current one.

Tatiana 3/2023

Trenérka Jolana: milá, empatická, povzbuzující 🙂 Těším se na další lekci. Už dýchám do vody!

Steve 7/2023

Pravidelné tréninky s trenéry Shut Up & Swim doporučuji všem, kdo se chtějí (konečně) naučit správně plavat. Stejně jako většina hobby plavců jsem začínal plavat sám, nikam jsem se ale neposouval a uplavat kraulem více než 50 m vkuse pro mě bylo poměrně namáhavé. Na podzim 2019 jsem se rozhodl dát svým tréninkům řád. Plavecká škola Shut Up & Swim byla náhodná, ale výborná volba – již po několika lekcích jsem cítil, že odborně vedený trénink je výrazně lepší než cesta samouka a plavání se tak rychle stalo velmi příjemnou součástí mého života. S trenéry Shut Up & Swim pravidelně trénuji minimálně 2 x týdně, osvojil jsem si všechny plavecké styly a hlavně mám velkou radost, že se stále zlepšuji😊

Pavel

Pavel 2/2023

V Jakubových kurzech plavu od února, za tu dobu jsem kromě něho potkala i několik jeho dalších trenérů. Všichni jsou fajn. Oceňuji individuální přístup, který je pravidlem i na skupinových lekcích a jemný, ale vytrvalý tlak na zlepšení. Doporučuji všem bez ohledu na věk nebo plaveckou pokročilost.

Dagmar 7/2023

S Jakubem plavu s přestávkami už několik let. Vyzkoušela jsem individuální tréninky i skupinové lekce. Za tu dobu jsem se hodně posunula, ale pořád je kam se zlepšovat. Letos chci pokořit motýlka. Líbí se mi, že Jakub respektuje individuální potřeby i sportovní dispozice plavců, jeho pokyny dokážu snadno plnit a díky tomu mám pokaždé pocit, že jsem se trochu zlepšila. Vyhovují mi menší skupiny plavců, možnost nahrazovat hodiny i u jiných trenérů a moc mě bavilo plavání v létě v Podolí. Pokud máte z vody strach nebo chcete konečně začít pořádně plavat, je Shut up and swim určitě dobrá volba.

Klára 1/2023

Úžasná škola plavání. Bojovala jsem s velkým strachem z vody a díky Danovi, který na mě nikdy netlačil a vždycky mi dal dostatek času, jsem se už na druhé lekci natáhla na vodu a přeplavala na druhý konec bazénu. V současné době se těším na každou lekci. Ve skupině je vždy fajn atmosféra, stránky i reservační systém jsou přehledné a celé vedení školy je velmi vstřícné. Účastnit se kurzu bylo jedno z mých nejlepších životních rozhodnutí, protože to že se naučíte plavat, vám už nikdo nevezme!

Veronika 1/2023

Chodím 2 rok a jsem opravdu spokojená s přístupem,trenéři věnují Vám čas,pamatuji si jak se jmenujete a je vidět že jim na vašem zlepšování záleží. Sašo a Báro,jste nejlepší)

Můžete plavat na několika bazénech v Praze a vždycky rezervovat ten termín, který Vám se hodí.

Светлана Богданова 4/2022

Mám s Shut up and swim! jen ty nejlepší zkušenosti. Chodím s trenérem plavat už skoro 2,5 roku a pořád je na čem pracovat. Tréninky jsou zábavné a motivační. A to jak indivituální tak i ty skupinové. Určitě mohu vřele doporučit všem, kdo se chtějí zdokonalit ve svých plaveckých dovednostech, a kdo hledá opravdu kvalitní výuku plavání v Praze.

Jakub 4/2023

Super škola plavání. Po hodně letech mě opět začao bavit plavání.

Martin 10/2022

Chtěla bych poděkovat trenérovi Matějovi za skvěle vedené hodiny plavání. Máme se synem společné lekce a jsme začátečníci. Matěj vše srozumitelně vysvětlí, je profesionální a má velkou trpělivost. Vřele ho doporučujeme!

Liudmyla 7/2023

I am attending private lessons and after a short period of time, I was able to learn 2 new swim styles. Now we are working on technique and conditioning. Hope to be able to do my firs triathlon soon 😊 and I love the personalized swim caps !

Lucie 3/2023

Současně jsem Vám chtěla velice poděkovat za výběr lektroky Nikol. Dcerka je z výuky velice nadšená a těší se na další hodinu.

Andrea 4/2023

Můžu jen doporučit. I někdo s těžkým zadkem jako já, se naučil být víc nad hladinou než pod 🙂

André Reinders 09/2019

I am a student of Jakub’s, focusing on improving my breast stroke technique, and learning free style swimming for the first time. I am very glad I started my lessons with Jakub. At first I was so bad with free style and couldn’t swim even 25m correctly, without swallowing a lot of pool water :-). After just a few lessons with Jakub, I now have better control over my breathing, head and arms movement synchronization, and I can swim longer distances without feeling that I’m out of breath. He provided me with good guidance after each lap, and took videos of my swimming so I can learn and improve. He also offers very flexible lessons times, that fit with my work schedule. I am certain I will continue learning with Jakub for the foreseeable future.

William (10/2018)

Nejlepší trenér, který si na nic nehraje a opravdu se vám věnuje!

Štěpán

Více referencí

Kontaktujte nás

  Slevy